Strona Celebrity korzysta z plików cookies Akceptuję

Warunki zamówienia

Co warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia

Jak kupić suknię ślubną?

Dla własnego komfortu i możliwości skorzystania z pełnej oferty salonu, najlepiej podpisać umowę około 5 miesięcy przed ślubem. Suknie, które znajdują się w Salonie są jedynie wzorami. Na ich podstawie sprowadzimy, bądź uszyjemy na miejscu, suknię dla Ciebie. Dlatego proponujemy odwiedzić nasz Salon minimum pół roku przed ślubem. Przed wizytą warto zastanowić się nad wymarzonym fasonem, tkaniną i innymi szczegółami. W Celebrity czeka na Ciebie zespół profesjonalistek. Konsultantka ślubna pomoże Ci w dobraniu i mierzeniu sukien. Podpisując umowę należy wpłacić 50% wartości sukni tytułem zadatku. Płatność można także rozłożyć na raty, indywidualnie ustalone z konsultantką.

Budżet – czyli jak się przygotować finansowo?

W Salonie Celebrity znajdziesz suknie w różnych cenach. Jeśli spodoba  Ci się suknia za 3000 zł, a zaplanowałaś, że wydasz 2000 zł, nie rezygnuj z marzenia. Możesz podzielić kwotę na raty lub wypożyczyć suknię.

Wypożyczenie sukni

Warunki zamówienia sukni w przypadku wypożyczenia wyglądają podobnie, jak przy kupnie. Suknię należy zarezerwować z około półrocznym wyprzedzeniem. Przed ślubem odbywa się przymiarka i model jest idealnie dopasowywany do figury. Suknię zazwyczaj odbiera się 2 dni przed ślubem i oddaje 2 dni po ślubie. Jeśli suknia się ubrudziła lub uszkodziła – nie ponosisz z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Szycie sukni

Jedną z możliwości jest uszycie sukni ślubnej według indywidualnego projektu, zdjęcia, wizji. Jeśli szukasz takiego rozwiązania odwiedź naszą zakładkę – Zaprojektuj swoją suknię.

Wizyta

Wizyta w Salonie powinna być dla Ciebie i Twoich bliskich przyjemnością. Dlatego wybierz datę i dokonaj wcześniej rezerwacji terminu przez formularz zamieszczony na naszej stronie.

Nasza rada

Twój dzień jest ważnym wydarzeniem także dla mamy, babci, taty, siostry czy przyjaciółki. Często każda z tych osób widzi Cię inaczej, każda ma inną wizję Ciebie w sukni ślubnej. Zastanów się, w której kreacji to Ty czujesz się najlepiej. Która najbardziej do Ciebie pasuje? Wtedy będziesz pewna, że to jest właśnie to, a Twoi bliscy w tym Wielkim Dniu będą oczarowani Twoim wyglądem.

Do zobaczenia w Celebrity