Strona Celebrity korzysta z plików cookies Akceptuję

Zaprojektuj swoją suknię

Poczuj się wyjątkowo

Jedne z nas poszukują gotowych rozwiązań, skupiając się bardziej na trendach i dobraniu sukni do sylwetki. Inne natomiast stawiają na oryginalność i niepowtarzalność. Do tych z Was kierujemy właśnie ofertę współprojektowania i tworzenia sukni ślubnej.

zaprojektuj_suknie_03

Jak się do tego przygotować?

Zastanów się, w jakich fasonach ubrań codziennych dobrze się czujesz. Co Ci odpowiada – jaki dekolt? jaka długość? jaki fason? Jeśli chcesz, aby Twoja suknia była zgodna z bieżącymi trendami, przejrzyj propozycje kreatorów mody i wybierz z nich to, co jest Ci bliskie. Jeśli ma być wzorowana na sukni sprzed lat, przynieś zdjęcie lub rysunek. Im więcej zgromadzisz informacji, tym łatwiej będzie nam stworzyć dla Ciebie wymarzoną kreację.

Jak umówić się na spotkanie?

Spotkania z projektantką odbywają się w Salonie Celebrity w każdą środę. Aby umówić wizytę, należy wejść w zakładkę Rejestracja wizyty http://www.celebrity.wroclaw.pl/rezerwacja/ i zaznaczyć opcję współprojektowanie sukni ślubnej.

Zapraszamy do naszego współprojektanckiego stołu, przy którym będziesz mogła omówić i opisać swoją koncepcję, a także wybrać tkaniny. Nie przejmuj się, jeśli nie znasz się na materiałach. Dobierzemy takie tkaniny, które najlepiej oddadzą charakter sukni.

Powierzasz swoją wizję profesjonalistce. Pani Anna Krawicz specjalizuje się w szyciu i projektowaniu od lat. Przygotowywała m.in. kolekcję Its me, zaprojektowaną przez Anię Wencel na Fasion Week Poland